Hakkımızda

Hakan Pejo Yedek Parça - Hakkımızda

Hakan Pejo Yedek Parça'ya Hoşgeldiniz...

2005 yılında Ankara’da Hakan TOPCU önderliğinde kurulan Hakan Pejo Cıtroen DS Yedek Parça her geçen gün büyüyen müşteri potansiyeline sahip bir firmadır. 2005 yılında ilk önce Şaşmaz Oto Sanayi sitesinde bulunan 2000 m2lik merkez şubesini açarak yedek parça sektörüne ilk adımı atmıştır. Kuruluşundan bu zamana kadar Pejo, DS ve Cıtroen yedek parça satışı yapan Hakan Pejo’nun şu an toplamda 3 farklı yerde şubesi bulunmaktadır.

2011 yılında Ankara İvedik’te 2500 m2’lik şubesini açarak Pejo ve Cıtroen parça alanında daha çok kişiye ulaşma imkânı bulmuştur. Ankara’da yedek parça konusunda rakip tanımayan ve kendini sürekli ilerleten bir firma olması sebebiyle her zaman hem şehir içi hem de şehir dışı yedek parça satışıyla her zaman bir adım önde olmuştur.

Aynı yıl Ankara Başkent sanayi sitesinde 1500 m2lik 3ncü şubesini açarak hem Ankara’nın hem de Türkiye’nin Pejo ve Cıtroen markalarında da en çok tercih edilen firması olmuştur. Bütün şubelerinin merkez yerlerde olması ve kolay ulaşımı olması sebebiyle her zaman avantajı yakalayan bir firma olmuştur.

Hakan Pejo Cıtroen DS Yedek Parça 11 yıllık deneyimi ile şuan toplamda 6000 m2lik 3 şubede 15 çalışana ulaşmıştır. Vizyonu gereği her zaman daha çok büyümeyi, aynı zaman da en kaliteli ve en uygun ürünü satarak müşteri memnuniyetini önemseyen, vizyonunu ve misyonunu unutmayarak büyümeye devam etmektedir.

Şirket Görselleri - 1

Becerilerimiz

Zamanında Teslimat

98% 98% Oranında

Tek Tıkla Güvenli Alışveris

100% 100% Oranında

Müşteri Mennuniyeti

96% 96% Oranında

Kolay İade

100% 100% Oranında

Vizyon & Misyon

Eryaz Bilgi Teknolojileri; Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.
Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada kurumsal müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak.

Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak "kaliteli hizmet - uygun fiyat - müşteri memnuniyeti" anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunmak,

Müşterilerimizin, kendi sektörlerindeki rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olarak; bilişim teknolojileri pazarındaki yaratıcı, yenilikçi ve lider bir firma olmaktır.
Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır.